Výpredaj: ✨ Zľavy až do -60% ✨

IDEÁLNY DARČEK

Minimalistické hodinky

Najpredávanejšie

Modely

doprava zdarma

2 ročná záruka

výhodná cena

bezpečná platba

Blumentall

Každý z nás bol v situácii, že sa ráno oblieka a rozmýšľa ako zladiť doplnky s outfitom alebo programom, ktorý ho v ten deň čaká.

My v Blumentall sme si však povedali, že nie je potrebné mať viacero hodiniek, ktoré nosíme iba občas a zaberajú nám tak miesto. Stačia ti jedny hodinky, ktoré sú vhodné na každú príležitosť. K nim ponúkame dva základné typy remienkov, elegantný kožený a športový látkový NATO. Kožený remienok v kombinácii s tenkým puzdrom hodiniek je nadčasová klasika, ktorá nikdy nesklame a nebudeš mať pocit, že si si zvolil zle. Avšak my si myslíme, že občas je potrebné sa uvoľniť a povoliť uzdu našej fantázii. Na to však nie sú potrebné nové hodinky.

Pomocou nášho jednoduchého upínacieho mechanizmu si v priebehu momentu remienok jednoducho vymeníš za látkový a môžeš vyraziť za dobrodružstvom. Hodinky Blumentall tak predstavujú to najlepšie z oboch svetov, pretože ponúkame elegantnú klasiku, ale zároveň aj hravý štýl, v ktorom jediné hranice sú tvoja predstavivosť a fantázia.

One watch. Infinite stories.

Návrat hore